Dojazd

Kontakt
ul. Piaskowa 3, Gdynia, 81-012
mail: bok@cdg.net.pl
600 065 880
Znajdź nas na

GASPOL SA NOWYM PARTNEREM STRATEGICZNYM SPÓŁKI CDG

Zarząd Spółki Centrum Dystrybucji zdecydował o nawiązaniu strategicznego Partnerstwa z liderem polskiego rynku gazu płynnego Firmą GASPOL SA.

GASPOL SA jest pierwszym w Polsce przedsiębiorstwem multienergetycznym. Głównym udziałowcem jest holenderska spółka SHV Energy, założona w 1896 r. SHV Energy jest światowym liderem rynku LPG. Firma dostarcza nowoczesne rozwiązania energetyczne dla ponad 30 mln ludzi w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Do klientów firmy GASPOL trafiają produkty spełniające najwyższe wymagania, zgodne z wymogami Polskiej Normy PN-EN 589:2009 oraz PN-C-96008:98. Najwyższą jakość produktów, bezpieczeństwa i procesów zarządzania w GASPOLU potwierdzają prestiżowe międzynarodowe certyfikaty: ISO 9001:2015, BS OHSAS 18001:2007 oraz unikalny w polskiej branży energetycznej: ISO 22301:2012.

GASPOL posiada własną, nowoczesną infrastrukturę: dwa terminale przeładunkowe, siedem rozlewni gazu płynnego i flotę specjalistycznych cystern do przewozu LPG i LNG. Terminal morski w Gdańsku i kolejowy w Małaszewiczach zapewniają elastyczność w wyborze dostawców i możliwość sprowadzania gazu o wyższym wskaźniku czystości. Ponad 25-letnie doświadczenie w obrocie gazem płynnym przekłada się na doskonałą znajomość dostawców i źródeł pochodzenia gazu. Zdobyta wiedza weryfikowana jest dodatkowymi badaniami ilościowymi i jakościowymi. GASPOL dysponuje własnym laboratorium w Małaszewiczach, w którym badana jest jakość gazu przed rozpoczęciem jego dystrybucji.

Więcej na:

https://www.gaspol.pl/o-gaspolu

http://www.shvenergy.com/about-us/

https://youtu.be/m0XlUomWeiU

Napisz komentarz