O nas

Podstawową działalnością Centrum Dystrybucji Gazu Sp. z o.o. ( CDG Sp. z o.o.) jest dystrybucja butli gazowych.

O-nas_minSpółka Centrum Dystrybucji Gazu ( CDG ) powstała w 2001 roku i od początku swojego istnienia koncentruje się na rozwoju sprzedaży butli gazowych. Podstawą naszej działalności jest dystrybucja butli z gazem płynnym propan
i propan-butan. Aktualnie prowadzimy działalność w 11 Oddziałach  oraz współpracujemy z kilkunastoma Partnerami – zapewniając dostawy butli niemal w całej Polsce. Obecnie  zatrudniamy ponad 100 osób, zaopatrujemy ponad 3 tysiące Klientów instytucjonalnych (B2B) i zapewniamy dostawy butli do około 70 tysięcy gospodarstw domowych (B2C). Od początku swojej działalności sprzedaliśmy ponad 14 milionów sztuk butli gazowych!
Wielkość naszych obrotów rok do roku wzrasta  – potwierdza to, że oferta CDG  spełnia wysokie wymagania naszych Klientów. Wszystko to jest zasługą doświadczonej kadry pracowników oraz wysokiej jakości produktu.

Podstawową wartością, którą kieruje się CDG w ramach prowadzonej działalności jest bezpieczeństwo.
Na każdym etapie dystrybucji butli gazowych dbamy o ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa zarówno tych wymaganych przez prawo polskie, jak i nasze wewnętrzne procedury, stanowiące gwarancję wysokiego standardu produktów i usług. CDG  posiada wszystkie konieczne pozwolenia i koncesje dotyczące prowadzonej działalności oraz przeszkolony personel. Każda butla posiada plombę z folii termokurczliwej, co stanowi certyfikat legalności napełnienia butli. Jest to również gwarancja jakości, jakiej CDG udziela Klientom.